{ Administrator usługi marketingowej – praca biurowa }

2199 Administrator usługi marketingowej – praca biurowa

Agencja interaktywna Borbis Media poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Administrator usługi marketingowej – praca biurowa

nr ref.: administrator17

Zadania:

  • redagowanie ogłoszeń produktowych i usługowych
  • redagowanie opisów do wizytówek klientów
  • publikacja ogłoszeń i wizytówek w serwisach oraz późniejsza aktualizacja
  • obsługa CRM
  • działania z zakresu marketingu rekomendacji i marketingu szeptanego
  • publikacja tekstów na stronach internetowych
  • kontakt z klientem

Wymagania:

  • status studenta (student studiów niestacjonarnych)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • tzw. lekkie pióro
  • umiejętność organizacji czasu swojej pracy
  • zainteresowanie marketingiem internetowym i chęć rozwoju w branży

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • samodzielne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • pracę z młodym, sympatycznym zespołem
  • możliwość rozwoju
  • stałą pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@borbis.pl

Firma:
Borbis Media

Miejscowość:
Poznań

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie

Branża:
Marketing/Reklama/PR

piątek, Marzec 17, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...