{ Copywriter - pisanie tekstów - praca dla studentów w biurze }

2467 Copywriter - pisanie tekstów - praca dla studentów w biurze

Agencja interaktywna Borbis Media oferująca kompleksową obsługę firm w zakresie marketingu internetowego, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zespołu nowej osoby na stanowisko:

COPYWRITERA
/ praca dodatkowa – dla studentów dziennych lubiących pisać /

ZADANIA:
- pisanie tekstów na potrzeby pozycjonowania,
- przygotowywanie artykułów na blogi i opisów na strony internetowe.

WYMAGANIA:
- samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,
- umiejętność i łatwość tworzenia tekstów,
- bardzo dobra znajomość języka polskiego (w tym: zasad ortografii, stylistyki i interpunkcji),
- umiejętność selekcjonowania informacji oraz wykorzystywania ich przy tworzeniu treści,
- status studenta (studia stacjonarne lub zaoczne).

OFERUJEMY:
- pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
- pracę w niepełnym wymiarze na podstawie umowy o dzieło,
- przyjazną atmosferę w pracy z młodym zespołem,
- samodzielne stanowisko pracy,
- elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku,
- pyszną kawę z ekspresu w nieograniczonych ilościach :)

Wyślij CV i przykładowy tekst o długości około 3000 znaków na: rekrutacja@borbis.pl

Firma:
Borbis Media

Miejscowość:
Poznań

Forma zatrudnienia:
Umowa o dzieło

Branża:
Marketing/Reklama/PR

niedziela, Październik 8, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...