{ Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. }

W 1923 roku Adolf Leroy wraz z żoną Różą Merlin otwierają swój pierwszy sklep, w którym pod szyldem „STOCKS AMERICAINS” sprzedają materiały z amerykańskiego demobilu. Zachęceni sukcesem szybko rozpoczynają sprzedaż materiałów budowlanych i mebli po przystępnych cenach.

Dziś Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z branży Do-It-Yourself (DIY). Należy do francuskiego przedsiębiorstwa ADEO, które skupia 32 firmy w 12 krajach na całym świecie, zatrudniając łącznie blisko 90 000 pracowników. Naszą misją jest pomaganie klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń.

Leroy Merlin w Polsce to ponad 50 sklepów wielkopowierzchniowych, 1 punkt sprzedaży i blisko 9 tys. współpracowników. Od sierpnia 2016 r. z dumą wspieramy Reprezentację Polski w piłce nożnej jako Oficjalny Sponsor.

Cały czas staramy się, być dobrym sąsiadem. Interesujemy się sprawami ludzi i regionów, w których jesteśmy obecni. W ramach Fundacji Leroy Merlin wspólnie pomagamy potrzebującym i zmieniamy otoczenie na lepsze. Prowadzimy akcję Dzieciaki Sadzeniaki, w której wzięło udział już ponad 25 tys. dzieci z całej Polski.

Dołącz do nas!

Aplikuj na: www.kariera.leroymerlin.pl

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...