{ Life Architect }

Life Architect to powstały w 2008 roku projekt edukacyjny, którego celem jest budowanie alternatyw dla obecnego systemu edukacji. Tworzymy innowacyjne narzędzia i rozwiązania edukacyjne, tak aby każdy człowiek na Ziemi mógł żyć świadomym, owocnym i spełnionym życiem.

Pomagamy ludziom dokonać wewnętrznej zmiany, pokazujemy jak samodzielnie korzystać z metod rozwoju osobistego i uczymy praktycznych umiejętności, których nie nauczono nas w szkole. Naszym celem jest zbudowanie na całym świecie (do roku 2040) sieci co najmniej 50 szkół opartych o autorski, alternatywny model edukacji szkolnej. Pierwsza taka szkoła powstanie w Polsce do roku 2020.

Obecnie w naszej ofercie dostępna jest platforma LifeArcadia z 5, 10 i 15-dniowymi kursami rozwoju umiejętności życiowych, 30-dniowy program rozwoju osobistego Life Architect BOX, warsztaty stacjonarne i wyjazdowe oraz sesje coachingowe.

Jesteśmy otwartą organizacją i stawiamy na bliskie relacje ze społecznością, która zbiera się wokół naszej firmy. Nasi klienci są naszymi przyjaciółmi. Tworzymy dla nich przestrzeń, w której mogą zmieniać swoje życie razem, wzajemnie sobie pomagając.

Mieszkamy w Poznaniu i jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów edukacji, psychologii i coachingu. Założycielem Life Architect jest Michał Pasterski - coach, trener rozwoju osobistego i autor jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów o rozwoju osobistym Michalpasterski.pl.

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...