{ Młodszy Analityk z Językiem Angielskim }

2274 Młodszy Analityk z Językiem Angielskim

Kim jesteśmy?
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się doradztwem podatkowym. Pomagamy naszym Klientom odzyskać nadpłacony podatek i świadczenia socjalne z tytułu pracy zagranicą. Mamy siedziby w dwóch miastach – Poznaniu i Wrocławiu.

Co nas wyróżnia?
Innowacyjność i ciągły rozwój. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były nowoczesne oraz umożliwiały Pracownikom komfort i doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi.

POSZUKIWANI LINGWIŚCI !!!

  • Poszukujemy osób energicznych, otwartych, o analitycznych umysłach, które dołączą do naszego zespołu. Będą one odpowiedzialne za kontakt z zagranicznymi instytucjami, asystowanie przy rozliczeniach podatkowych naszych Klientów oraz wspieranie działu w bieżących pracach.

Z nami postawisz swoje pierwsze kroki w branży i wykorzystasz swoje umiejętności językowe. Zdobędziesz doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku i stawisz czoła pierwszym wyzwaniom zawodowym!

Jedyne czego oczekujemy to znajomość jednego z trzech języków obcych – angielski, niemiecki lub niderlandzki, w stopniu komunikatywnym i gotowość do nauki.
Nie zastanawiaj się dłużej! Wyślij do nas swoje CV z listem motywacyjnym na adres: REKRUTACJA@EURO-TAX.PL z dopiskiem „2017/01/10”.

Dlaczego właśnie my?
Każdemu nowemu Pracownikowi, przekazujemy wiedzę specjalistyczną, którą zdobywamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Ciągła współpraca z zagranicznymi instytucjami, owocuje systematycznym poszerzaniem naszych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać czoła wyzwaniom i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie – dołącz do nas!

Możesz dowiedzieć się wiecej, pobierając poniższy załącznik

Firma: 
Euro-tax.pl

Miejscowość: 
Poznań

Forma zatrudnienia: 
Umowa zlecenie

Branża: 
Księgowość/Finanse

środa, Maj 31, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...