{ Morski Studio Graficzne Sp. z o.o. }

Morski Studio Graficzne Sp. z o.o. to agencja reklamowa, która działa od 1995 roku i oferuje kompleksowe usługi marketingowe. Zapewniamy zindywidualizowane podejście do powierzanych nam zadań. Naszym atutem jest kreatywność zarówno jeśli chodzi o kreację reklamową jak i strategię komunikacji.

Dysponujemy nie tylko utalentowanym i doświadczonym zespołem kreatywnym, ale także udokumentowanym dorobkiem w realizacji projektów wydawniczych, z których nasi klienci są dumni.

 

 

W naszej ofercie znajdują się:

Branding

Custom Publishing

Multimedia

Ilustracje

Wsparcie sprzedaży

Wydawnictwa

Kampanie reklamowe

Fotografia

 

Nie chcielibyśmy przegapić takiego talentu jak Ty. Jeśli uważasz, że możesz wnieść coś wartościowego do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV, napisz klika zdań o sobie oraz dołącz przykłady prac. Odpowiemy na każde interesujące zgłoszenie.

 

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...