{ Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym }

2271 Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Staż jest skierowany dla osób między 15-29 rokiem życia, które nie uczą się w trybie dziennym, nie są zatrudnione oraz zamieszkują województwo wielkopolskie.

W ramach programu finansowanego z funduszy Unii Europejskiej oferujemy możliwość bezpłatnego odbycia szkolenia „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” które jest akredytowane przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej szkolenie, trwa 3 miesiące i daje uprawnienia do opieki nad dziećmi do 3 lat. 

W ramach stażu pomagamy znaleźć placówkę na staż przez pierwsze 3 miesiące wyplacane jest wynagrodzenie 1450 zł netto + po okresie 3 miesięcy zatrudnienie przez placówkę za kwotę minimum 1460 zł netto.

Dodatkowo oferujemy wsparcie doradcy personalnego, stypednium za udział w szkoleniu oraz zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

 

Miejscowość: 
Poznań

Forma zatrudnienia: 
Płatny staż

Branża: 
Inne

niedziela, Maj 21, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...