{ Płatny staż - Copywriter SEO / Pozycjoner (w przyszłości praca stała) }

2267 Płatny staż - Copywriter SEO / Pozycjoner (w przyszłości praca stała)

Zapraszamy na 3 miesięczny płatny staż, po którym jest możliwość stałej pracy w naszej firmie

Zakres obowiązków:
• Pisanie, krótkich tekstów
• Marketing szeptany na forach i blogach
• Dodawanie stron do katalogów
• Tworzenie prostych blogów internetowych
• Pozycjonowanie stron internetowych
• Analiza i raportowanie działań oraz efektów

Wymagania:
• Szybkie pisanie na klawiaturze
• Lekkie pióro wymagane
• Dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
• Analityczne i zorientowane na szczegóły podejście do pracy
• Terminowość, samodzielność, kreatywność
• Mile widziane - znajomość systemów do blogów oraz doświadczenie w SEO

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, wcześniej możliwy płatny staż,
• Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
• Szkolenia
• Pracę w miłym młodym zespole w klimatyzowanym biurze
• Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

PRACA STAŁA W SIEDZIBIE NASZEJ FIRMY (POZNAŃ/PLEWISKA)

Jeśli nie masz dużego doświadczenia zapraszamy na STAŻ

Osoby zainteresowane pracą w M40 prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Pragniemy poinformować iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejscowość:
Plewiska

Forma zatrudnienia:
Płatny staż

Branża:
Marketing/Reklama/PR

środa, Maj 31, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...