{ PRAKTYKANT W DZIALE B2B & MARKETINGU }

2259 PRAKTYKANT W DZIALE B2B & MARKETINGU

Kim jesteśmy?
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się doradztwem podatkowym. Pomagamy naszym Klientom odzyskać nadpłacony podatek i świadczenia socjalne z tytułu pracy zagranicą. Mamy siedziby w dwóch miastach – Poznaniu i Wrocławiu.

Co nas wyróżnia?
Innowacyjność i ciągły rozwój. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były nowoczesne oraz umożliwiały Pracownikom komfort i doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki temu oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi.

POSZUKIWANI PRAKTYKANCI !!!

Poszukujemy osób kreatywnych, energicznych i otwartych, które dołączą do naszego działu B2B i Marketingu w Poznaniu. Będą one odpowiedzialne za redagowanie tekstów na naszej stronie internetowej i w Social Media, utrzymywanie relacji z naszymi partnerami biznesowymi oraz wspieranie działu w codziennych pracach biurowych.

Z nami postawisz swoje pierwsze kroki w branży, zdobędziesz doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku i stawisz czoła pierwszym wyzwaniom zawodowym!

Nie zastanawiaj się dłużej!
Wyślij do nas swoje CV z listem motywacyjnym na adres:

rekrutacja@euro-tax.pl

z dopiskiem „B2B – PRAKTYKI”.

Dlaczego właśnie my?
Każdemu nowemu Pracownikowi, przekazujemy wiedzę specjalistyczną, którą zdobywamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Ciągła współpraca z zagranicznymi instytucjami, owocuje systematycznym poszerzaniem naszych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać czoła wyzwaniom i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie – dołącz do nas! 

Możesz dowiedzieć się wiecej, pobierając poniższy załącznik

Miejscowość: 
Poznań

Forma zatrudnienia: 
Praktyka

Branża: 
Marketing/Reklama/PR

niedziela, Maj 14, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...