{ Program Praktyk Letnich - ścieżka Finanse - Warszawa }

2250 Program Praktyk Letnich - ścieżka Finanse - Warszawa

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citi Service Center świadczy najwyższej jakości usługi podmiotom z Grupy Citi na całym świecie w ramach Departamentów: Services Securities Operations (Operacje powiernicze), Monitorowanie Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (AML), Technologia, Finanse itp.

Citi Service Center Poland obecnie zatrudnia ponad 4 tys. wysoce wykwalifikowanych pracowników w dwóch lokalizacjach: w Warszawie i Olsztynie.

 

To Twoja wiedza zapewni sukces naszemu działaniu

 

Nasz program to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasz Program dostarczy Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

 

 

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

 

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Program Praktyk Letnich rozpoczyna się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 10 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.  

 

Twoje zadania podczas trwania Programu:

 

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce oraz zbudować w jej ramach swoje kontakty zawodowe.

 

Podczas Programu Praktyk Letnich na ścieżce Finansowej będziesz miał możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy (AML), Securities Services Operations (SSO), Finanse, Compliance, Obszar wsparcia obsługi klientów bankowości prywatnej i inne.

 

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli..

 

·        W okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin

·        Jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia/Finanse/ Bankowość oraz pokrewne

·        Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2)

·        Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką

·        Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie

·        Dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.

Miejscowość: 
Warszawa

Forma zatrudnienia: 
Praktyka

Branża: 
Bankowość

sobota, Kwiecień 15, 2017

Aktualności

Spotkania „Rekrutujemy niebanalnie z...” odbywają się przez cały rok akademicki. Podczas spotkań z wybranymi pracodawcami rozmawiamy o rozwijaniu...
Wirtualne Targi Pracy realizowane za pośrednictwem strony PRACA.CDV.PL, które odbywaja się cyklicznie dwa razy w roku akademickim (listopad...